Tour Guide

Firma Tour Guide powstała w 2008 roku, a wpis do ewidencji organizatorów turystyki województwa mazowieckiego uzyskała w 2009. Posiadamy zezwolenie na organizację turystyki w całej Europie. Naszą działalość ubezpiecza Signal-Iduna. Jesteśmy młodym biurem podróży, jednak nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy w turystyce, szczególnie w wyjazdach z młodzieżą. Nasza oferta skierowana jest głównie do szkół i obejmuje dłuższe wyjazdy w formie zielonych i białych szkół. Stawiamy na 5-dniowe pobyty, ponieważ to najlepszy kompromis: wystarczająco długo, aby coś zobaczyć i na tyle krótko, by nie zbankrutować.

[symple_column size=”one-fourth” position=”first”]
[symple_heading type=”h2″ title=”Nasi piloci” margin_top=”20px;” margin_bottom=”20px” text_align=”left”]
Nasi piloci to zwykle młodzi ludzie. Znają trasę, na którą jadą z Państwem bo wcześniej uczestniczą w wycieczkach stażowych z doświadczonym pilotem (wykonują wtedy różne zadania: prowadzą grupę, inicjują zajęcia itd.). Oczywiście posiadają wymagane licencje. Śmiało można powiedzieć, że są pasjonatami i tą turystyczną pasją zarażają.
[/symple_column]

[symple_column size=”three-fourth” position=”last”]
[symple_heading type=”h2″ title=”Nasi gestorzy” margin_top=”20px;” margin_bottom=”20px” text_align=”left”]
Obiekty noclegowe wybieramy bardzo starannie. Z niektórymi współpracujemy od lat a gdy szukamy nowych zawsze sprawdzamy osobiście, czy to co jest pokazane na stronach internetowych sprosta naszym i Państwa wymaganiom. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i infrastrukturę rekreacyjno – sportową. Nasza oferta nie obejmuje samodzielnych domków (bo trudno upilnować młodzież), pokoi bez łazienek (bo to zielona szkoła a nie survival) i złej kuchni. Jeśli gestor nie „trzyma” naszych standardów szukamy innego. W ofertach nie wskazujemy konkretnego zakwaterowania. To do którego Państwa wyślemy zależy od wolnych miejsc w danym terminie.

[symple_testimonial]Niektórzy gestorzy mogą Państwa zaprosić na bezpłatny weekendowy pobyt abyście przekonali się czy jakość oferowanych usług jest wystarczająca by podjąć decyzję o wyjeździe z młodzieżą. Dojazd we własnym zakresie.[/symple_testimonial]
[/symple_column]

20 stycznia 2014

Witaj, świecie!

Witaj w WordPressie. To jest Twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij blogowanie!