Opinie

Z opiniami to jest tak, że gdy ktoś jest zadowolony z usługi to – choć obiecuje – opinii nie pisze. Odwrotnie z reklamacjami. Udało mi się jednak „zebrać” kilka opinii od moich klientów, które można przeczytać poniżej.

[symple_divider style=”solid” margin_top=”20px” margin_bottom=”20px”]

[symple_testimonial by=”Mgr Anna Iwan”]Jestem nauczycielem w Zespole Szkół Publicznych im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Piasecznie. W latach 2005-2009 z p. Tomaszem Zdunkiem byłam na 6 wycieczkach: 5 pięciodniowych: w Kątach Rybackich, Kotlinie Kłodzkiej, Tatrach i 1 jednodniowej: Modlin. Wszystkie wycieczki były bardzo dobrze zorganizowane i przeprowadzone. Nie mam zastrzeżeń do organizatora i pilotów.[/symple_testimonial]

[symple_divider style=”solid” margin_top=”20px” margin_bottom=”20px”]

[symple_testimonial by=”ZSP Gołków”]W kwietniu tego roku korzystałam z usług biura podczas szkolnej wycieczki na Mazury (Piękna Góra).

 • Atrakcyjna cena – można negocjować.
 • Dogodna forma płatności, możliwość płatności w ratach, przelew lub osobicie, w dniu wyjazdu pilotowi ( ważna zaliczka).
 • Spisanie umowy – bez względu na odległość z umową dociera szef do szkoły.
 • Komfortowy transport – kulturalny! zadbany i czysty! kierowca, jeździ spokojnie i BEZPIECZNIE (a z wieloma kierowcami jeidziłam), sprawny, wygodny i czysty autokar.
 • Elastyczność w programie wyjazdu, można sugerować własne pomysły lub wybierać spośród propozycji biura.
 • Możliwość modyfikacji programu w czasie trwania imprezy.
 • Wygodny ośrodek, dostosowany do potrzeb, zgodność z opisem i zdjęciami.
 • Posiłki smaczne, ciepłe (obiady) możliwość dokładek, śniadania, kolacje – szwedzki stół, różnorodność produktów, ilościowo wg. potrzeb, nietrafiony suchy prowiant na drogę – serek w pojemniczku…, ale daliśmy radę.
 • Pilot… praktykant bez „polotu”, popełniał błędy merytoryczne, przestraszony, słaby kontakt z grupą, nie zawsze potrafił zainteresować młodzież, skracał informacje, teoretycznie z braku zainteresowania grupy. Jednak piloci „tubylcy” np. w Gierłoży rewelacja, również w odbiorze uczniów, brak odpowiedniej komunikacji z pilotami (znanymi) innychgrup przebywających na terenie ośrodka, co wywoływało niepotrzebne nieporozumienia i niesmak oraz brak możliwości zrealizowania niektórych punktów programu.
 • Piękna pogoda, urokliwy teren.
 • Szef, który wysłuchał opinii (na pewno przemyśli i wyciągnie wnioski).

Pomimo drobnych… POLECAM – PONIEWAŻ NAJWAŻNIEJSZE, CZYLI WARUNKI LOKALOWE, WYŻYWIENIE I TRANSPORT DAWAŁY NAM, OPIEKUNOM POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA W STOSUNKU DO POWIERZONYCH PRZEZ RODZICÓW DZIECI[/symple_testimonial]

[symple_divider style=”solid” margin_top=”20px” margin_bottom=”20px”]

[symple_box color=”gray” text_align=”center” width=”100%” float=”none”]
Miejsce na Twoją opinie dotyczącą jakości usług świadczonych przez TourGuide.
[/symple_box]